
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч гэсэн HA, HB цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, өөр өөр кабелийн чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт өөр өөр төрлийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чаддаг.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | A |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 1.0-2.5 мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 18 ~ 14 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.5 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.5 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шурагны терминал |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эрэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | 10А |
| Оёдлын тоо: | 3+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-003-F хүнд даацын холбогч нь таны үйлдвэрлэлийн холболтын бүх хэрэгцээнд зориулсан эцсийн шийдэл юм. Хүнд даацын хэрэглээний шаардлагыг хангахаар бүтээгдсэн энэхүү бат бөх, найдвартай холбогч нь таны цахилгаан болон электрон системд аюулгүй, үр ашигтай холболтыг хангадаг. HA-003-F хүнд даацын холбогч нь хамгийн хүнд орчны нөхцөлд тэсвэртэй байхаар бүтээгдсэн тул үйлдвэрлэлийн машин механизм, автоматжуулалтын систем болон бусад бат бөх хэрэглээнд тохиромжтой. Бат бөх хийц нь хамгийн хүнд нөхцөлд ч гэсэн бат бөх, удаан эдэлгээтэй байдлыг хангадаг. Энгийн бөгөөд найдвартай түгжих механизмтай HA-003-F холбогч нь санамсаргүй тасрах эрсдэлийг бууруулж, тасралтгүй ажиллагааг хангадаг найдвартай, тогтвортой холболтыг бий болгодог. Энэ нь найдвартай байдал чухал ач холбогдолтой чухал системүүдэд төгс сонголт болгодог.

Холбогч нь тоос шороо, чийг болон бусад бохирдлоос өндөр түвшний хамгаалалтыг санал болгодог. Энэ нь таны цахилгааны холболтыг хатуу ширүүн, хүнд нөхцөлд ч гэсэн аюулгүй, найдвартай байлгахыг баталгаажуулдаг. HA-003-F хүнд даацын холбогч нь янз бүрийн зүүний тоо, бүрхүүлийн хэмжээ зэрэг янз бүрийн тохиргоонд байдаг бөгөөд энэ нь олон талын, тохируулж болох холболтын шийдлүүдийг санал болгодог. Танд цахилгаан, дохио эсвэл өгөгдлийн холболт хэрэгтэй эсэхээс үл хамааран энэхүү холбогч танд туслах болно.

Хэрэглэгчдэд ээлтэй дизайны ачаар HA-003-F холбогчийг хурдан бөгөөд хялбар суурилуулж, арчлах боломжтой. Энэ нь цаг хугацаа, хүчин чармайлтыг хэмнэж, цахилгаан системийг үр ашигтай байршуулах, засвар үйлчилгээ хийх боломжийг олгодог. Товчхондоо, HA-003-F хүнд даацын холбогч нь бат бөх чанар, найдвартай ажиллагаа, суурилуулалтын хялбар байдлыг санал болгодог тул үйлдвэрлэлийн өндөр шаардлага хангасан хэрэглээнд төгс сонголт юм. Бат бөх хийц, олон талт тохиргоотой энэхүү холбогч нь таны бүх холболтын хэрэгцээнд аюулгүй, үр ашигтай шийдлийг санал болгодог. Итгэж болох найдвартай, бат бөх холболтын хувьд HA-003-F холбогчийг сонгоорой.