
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч гэсэн HA, HB цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, өөр өөр кабелийн чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт өөр өөр төрлийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чаддаг.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HA |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 0.75-1.5 мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 18 ~ 14 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 2.5-5.5 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.25 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шураг холболт |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эмэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | 10А |
| Оёдлын тоо: | 4 |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

HA-004-F хүнд даацын холбогч нь үйлдвэрлэлийн зориулалтаар бүтээгдсэн бөгөөд хүнд нөхцөлд найдвартай, үр ашигтай холболтыг хангадаг. Бат бөх хийц, найдвартай түгжих механизм нь чухал системүүдэд тохиромжтой бөгөөд бат бөх, тогтвортой байдлыг хангадаг.

Холбогч нь тоос шороо, чийг болон бусад бохирдлоос маш сайн хамгаалж, хүнд нөхцөлд цахилгаан холболтыг аюулгүй, найдвартай байлгах боломжийг олгодог. HA-004-F хүнд даацын холбогч нь янз бүрийн тохиргоотой бөгөөд зүүний тоо, бүрхүүлийн хэмжээтэй бөгөөд цахилгаан, дохио эсвэл өгөгдлийн холболтын тохируулгын шийдлүүдийг санал болгодог.

HA-004-F холбогчийг хялбархан, хялбархан суурилуулж, засвар үйлчилгээ хийх боломжтой. Энэ нь хөдөлмөр, цаг хугацааг хэмнэж, цахилгааны системийг үр дүнтэй хэрэгжүүлэх, засвар үйлчилгээ хийх боломжийг олгодог. Эцэст нь хэлэхэд, HA-004-F хүнд даацын холбогч нь бат бөх чанар, тогтвортой ажиллагаа, хялбар суурилуулалтаараа үйлдвэрлэлийн нарийн төвөгтэй хэрэглээнд хамгийн тохиромжтой сонголт болж өгдөг. Бат бөх хийц, дасан зохицох боломжтой сонголтуудынхаа ачаар энэхүү холбогч нь таны бүх холболтын шаардлагыг хангах аюулгүй, үр дүнтэй шийдлийг санал болгодог. Найдвартай, удаан эдэлгээтэй холболтын хувьд HA-004-F холбогчийг сонгоорой.