
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч гэсэн HE, HEE цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, кабелийн өөр өөр чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт өөр өөр төрлийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чаддаг.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HE |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 1.0 ~ 2.5 мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 18-14 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.0 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.5 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шурагны терминал |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эмэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | 6B |
| Оёдлын тоо: | 6+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

Өндөр хүчин чадалтай холбогч нь олон төрлийн дагалдах хэрэгсэлтэй бөгөөд тодорхой шаардлагыг хангахын тулд өөрчлөх боломжтой. Төрөл бүрийн хэмжээтэй, бүрхүүлтэй, кабелийн оролтын сонголттой тул одоо байгаа тохиргоонд жигд нэгтгэгддэг. Нэмж дурдахад, холбогч нь стандарт үйлдвэрлэлийн интерфэйстэй нийцтэй бөгөөд бусад төхөөрөмж, системтэй харилцан ажиллах чадварыг баталгаажуулдаг. Энэхүү нийцтэй байдал нь таны үйл ажиллагааг хамгийн сүүлийн үеийн технологийн дэвшилтэй хөл нийлүүлэн алхах боломжийг олгодог ирээдүйд ээлтэй шийдлүүдийг бий болгодог. Өндөр хүчин чадалтай холбогч дээр бид үйлдвэрлэлийн орчинд найдвартай, үр ашигтай холболтын ач холбогдлыг ойлгодог. Тийм ч учраас манай өндөр хүчин чадалтай холбогчийг салбарын тодорхойлолт, гэрчилгээнд нийцүүлэн хамгийн өндөр стандартын дагуу зохион бүтээж, үйлдвэрлэдэг. Чанарт тавих бидний үүрэг амлалт нь манай бүтээгдэхүүн таны хүлээлтийг хангаж, өндөр шаардлага хангасан хэрэглээнд өөгүй ажиллахыг баталгаажуулдаг.

Өндөр хүчин чадалтай холбогчдын гол давуу талуудын нэг нь тэдгээрийн дасан зохицох чадвар юм. Энэхүү холбогч систем нь янз бүрийн модуль, контакт, залгуурыг багтаасан дохио болон цахилгаан дамжуулах цогц шийдлийг санал болгодог. Үүнийг хялбархан нэгтгэж болох бөгөөд олон төрлийн холболтын хувилбар, хэрэглээнд тохиромжтой. Та мотор, мэдрэгч, унтраалга эсвэл идэвхжүүлэгчийг холбох шаардлагатай эсэхээс үл хамааран өндөр хүчин чадалтай холбогч нь жигд ажиллагаа, бүтээмжийг нэмэгдүүлэхийн тулд жигд интеграци, үр ашигтай харилцаа холбоог хангадаг. Дасан зохицох чадвар чухал боловч аливаа үйлдвэрлэлийн орчинд аюулгүй байдал чухал юм. Өндөр хүчин чадалтай холбогч нь найдвартай холболтыг хангаж, санамсаргүй тасалдахаас сэргийлдэг шинэлэг түгжих системээрээ аюулгүй байдлыг онцолдог. Нэмж дурдахад, холбогчийн модульчлагдсан загвар нь хялбар бөгөөд хурдан суурилуулалтыг хөнгөвчилж, хөдөлмөрийн зардлыг бууруулж, үнэ цэнэтэй цагийг хэмнэдэг. Энэхүү залгаад ашиглах шийдэл нь засвар үйлчилгээ, солих ажлыг хялбарчилж, үйл ажиллагааны нийт үр ашгийг нэмэгдүүлдэг.

Хурдацтай хөгжиж буй үйлдвэрлэлийн орчин, найдвартай, үр ашигтай холболтын шийдлүүд зайлшгүй шаардлагатай. Автоматжуулалт, машин механизм, эрчим хүчний түгээлтийн аль ч салбарт бат бөх, найдвартай холбогч систем нь тасралтгүй ажиллахад чухал үүрэгтэй. Таны үйлдвэрлэлийн холболтын бүх хэрэгцээг хангах, цахилгаан холболтыг хэрхэн холбох, хамгаалах арга барилыг өөрчлөх зориулалттай шинэлэг бүтээгдэхүүн болох HE Heavy Duty Connector-ийг танилцуулж байна. Дэвшилтэт технологи, мэргэжлийн ур чадварыг ашиглан HE хүнд даацын холбогч нь олон төрлийн онцлог шинж чанарыг хангаж, олон төрлийн үйлдвэрлэлийн хэрэглээнд төгс тохирно. Бат бөх хийц, өндөр чанартай материалын ачаар эдгээр холбогч нь хамгийн хүнд нөхцөлд ч гэсэн бат бөх, удаан эдэлгээтэй байдлыг баталгаажуулдаг. HE хүнд даацын холбогч нь хэт температур, тоос шороо, чийг, чичиргээнд онцгой тэсвэртэй бөгөөд найдвартай ажиллагаа, хамгийн бага зогсолттой байдлыг баталгаажуулдаг.