
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд HK, HQ цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, өөр өөр кабелийн чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр зэрэг янз бүрийн бүрхүүл болон гэрийг ашигладаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чадна.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HK |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 1.5-16 мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 10 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.0 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.5 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шурагны терминал |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эрэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | H16B |
| Оёдлын тоо: | 4/2+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах) | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах) | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү) | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ | V0 |
| RoHS | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS | 50 |
| REACH SVHC бодисууд | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт | EN 45545-2 (2020-08) |
| Таних тэмдэг | Төрөл | Захиалгын дугаар |
| Мушгиралтын төгсгөл | HK004/2-M | 1 007 03 0000101 |

Hk-004/2-M хүнд даацын холбогчийг хатуу ширүүн орчинд найдвартай цахилгаан холболтыг хангах зорилгоор тусгайлан бүтээсэн. Бат бөх хийц, өндөр гүйцэтгэлтэй онцлог нь тэдгээрийг үйлдвэрлэлийн автоматжуулалт, машин механизм, хүнд даацын тээврийн хэрэгсэлд ашиглахад тохиромжтой болгодог. Бат бөх материалаар хийгдсэн эдгээр холбогч нь маш сайн бат бөх чанар, цохилтод тэсвэртэй байдлыг хангаж, өндөр даралт, өндөр температур, чийглэг, хүнд даацын орчны нөхцөлд найдвартай ажиллагааг хангадаг. Энгийн бөгөөд найдвартай түгжих механизмтай Hk-004/2-M холбогч нь найдвартай, тогтвортой холболтыг хангаж, оновчтой дизайн нь чичиргээ болон цохилтыг үр дүнтэй шингээж, бууруулж, холбогч болон дотоод электрон эд ангиудыг хамгаалдаг. Өндөр гүйцэтгэл, найдвартай байдлын стандартыг хангахын тулд чанарын хяналттай.

Хэрэглэгчдэд ээлтэй дизайны ачаар HK-004/2-M холбогчийг суурилуулах, засвар үйлчилгээ хийх нь хурдан бөгөөд тохиромжтой. Энэ нь цаг хэмнэж, цахилгаан системийг үр ашигтай суурилуулах, засвар үйлчилгээ хийх боломжийг олгодог. Эцсийн эцэст, HK-004/2-M хүнд даацын холбогч нь бат бөх, найдвартай ажиллагаатай, суурилуулахад хялбар онцлогтой тул үйлдвэрлэлийн өндөр шаардлага хангасан хэрэглээнд төгс сонголт юм. Бат бөх бүтэц, олон үйлдэлт тохиргоотой энэхүү холбогч нь таны бүх холболтын хэрэгцээнд аюулгүй, үр ашигтай шийдлийг өгдөг. Найдвартай, бат бөх холболтын хувьд HK-004/2-M холбогчийг сонгоорой.

Холбогч нь тоос шороо, чийг болон бусад бохирдлоос өндөр түвшний хамгаалалтыг санал болгодог. Энэ нь таны цахилгаан холболтыг хатуу ширүүн, хүнд нөхцөлд ч гэсэн аюулгүй, найдвартай байлгахыг баталгаажуулдаг. HK-004/2-M хүнд даацын холбогч нь янз бүрийн зүүний тоо, бүрхүүлийн хэмжээ зэрэг янз бүрийн тохиргоотой байдаг тул олон талын, тохируулж болох холболтын шийдлүүдийг санал болгодог. Танд цахилгаан, дохио эсвэл өгөгдлийн холболт хэрэгтэй эсэхээс үл хамааран энэхүү холбогч танд туслах болно.