
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд HQ цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, кабелийн өөр өөр чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт янз бүрийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чадна.
| Таних тэмдэг | Төрөл | Захиалгын дугаар |
| Мушгиралтын төгсгөл | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Таних тэмдэг | Төрөл | Захиалгын дугаар |
| Мушгиралтын төгсгөл | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HQ |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 0.14 -4мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 26 ~ 14 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 500 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.0 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.5 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шурагны төгсгөлийн хавчаарын төгсгөлийн хавчаар Пүршний төгсгөлийн хавчаар |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эрэгтэй, эмэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | HCP |
| Оёдлын тоо: | 8+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-008-MC холбогч нь бат бөх үйлдвэрлэлийн холболтод зайлшгүй шаардлагатай. Нарийн хэрэглээнд зориулагдсан тул цахилгаан болон электрон системийн аль алинд нь найдвартай, үр дүнтэй холболтыг санал болгодог. Хүнд нөхцөлд тэсвэртэй байхаар бүтээгдсэн HQ-007-MC нь хүнд машин механизм болон автоматжуулсан системд тохиромжтой. Бат бөх хийц нь хүнд нөхцөлд удаан эдэлгээтэй байхыг амладаг. Энгийн түгжих функцтэй тул HQ-008-MC нь тасралтгүй, найдвартай холболтыг хангаж, тасралтгүй ажиллагааг хангахын тулд холболт тасрах эрсдэлийг бууруулдаг. Энэ нь найдвартай байдлыг нэн тэргүүнд тавьдаг чухал системүүдэд оновчтой юм.

HQ-008-FC бат бөх холбогч нь таны бүх үйлдвэрлэлийн холболтын шаардлагад хамгийн тохиромжтой сонголт юм. Хүнд нөхцөлд зориулагдсан энэхүү холбогч нь таны цахилгаан болон электрон системд найдвартай, үр дүнтэй холболтыг өгдөг. HQ-008-FC бат бөх холбогч нь хамгийн хүнд орчны нөхцөлд тэсвэртэй байхаар бүтээгдсэн тул үйлдвэрлэлийн машин механизм, автоматжуулалтын систем болон бусад хүнд даацын хэрэглээнд тохиромжтой. Бат бөх хийц нь хамгийн хүнд нөхцөлд ч гэсэн уян хатан байдал, ашиглалтын хугацааг уртасгадаг. Хялбар бөгөөд найдвартай түгжих механизмтай HQ-008-FC холбогч нь найдвартай, тогтвортой холболтыг бий болгож, санамсаргүй тасрах магадлалыг эрс бууруулж, тасралтгүй ажиллагааг хангадаг. Энэ нь найдвартай байдал чухал ач холбогдолтой чухал системүүдийн хувьд маш сайн сонголт болгодог.