
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч гэсэн HA, HB цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, өөр өөр кабелийн чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт өөр өөр төрлийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чаддаг.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HQ |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 0.14 -4.0мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 26 ~ 12 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.0 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 0.5 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шурагны терминал |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эрэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | 3A |
| Оёдлын тоо: | 5+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

HQ-005-MC холбогч нь бат бөх үйлдвэрлэлийн холболтод зайлшгүй шаардлагатай. Нарийн хэрэглээнд зориулагдсан тул цахилгаан болон электрон системийн аль алинд нь найдвартай, үр дүнтэй холболтыг санал болгодог. Хүнд нөхцөлд тэсвэртэй байхаар бүтээгдсэн HQ-005-MC нь хүнд машин механизм болон автоматжуулсан системд тохиромжтой. Бат бөх хийц нь хүнд нөхцөлд удаан эдэлгээтэй байхыг амладаг. Энгийн түгжих функцтэй тул HQ-005-MC нь тасралтгүй, найдвартай холболтыг хангаж, тасралтгүй ажиллагааг хангахын тулд холболт тасрах эрсдэлийг бууруулдаг. Энэ нь найдвартай байдлыг нэн тэргүүнд тавьдаг чухал системүүдэд оновчтой юм.

Холбогч нь тоос шороо, чийг болон бусад бохирдлоос найдвартай хамгаалалтыг хангаж, таны цахилгааны холболтыг хатуу ширүүн орчинд ч гэсэн аюулгүй байлгахыг баталгаажуулдаг. HQ-005-MC хүнд даацын холбогч нь янз бүрийн тохиргоотой, өөр өөр зүүний тоо, бүрхүүлийн хэмжээтэй бөгөөд уян хатан, тохируулсан холболтын сонголтыг санал болгодог. Цахилгаан, дохио эсвэл өгөгдлийн аль нь ч байсан энэхүү холбогч нь таны бүх хэрэгцээг хангадаг.

HQ-005-MC холбогчийг суурилуулах, засвар үйлчилгээ хийхэд хялбар тул системийн үр ашгийг дээшлүүлдэг. Үйлдвэрлэлийн хүнд нөхцөлд ашиглахад тохиромжтой, бат бөх чанар, найдвартай ажиллагаа, энгийн тохиргоог санал болгодог. Бат бөх хийц, олон талт тохиргоотой энэхүү холбогч нь аюулгүй, үр дүнтэй холболтыг баталгаажуулдаг. Найдвартай, удаан эдэлгээтэй холболтын хувьд HQ-005-MC-г сонгоорой.