
BEISIT бүтээгдэхүүний төрөл нь бараг бүх төрлийн холбогчийг хамардаг бөгөөд хүнд нөхцөлд ч гэсэн HSB, HE цувралын металл болон хуванцар бүрхүүл, гэр, өөр өөр кабелийн чиглэл, хаалттай болон гадаргуу дээр суурилуулсан гэр гэх мэт өөр өөр төрлийн бүрхүүл, гэрийг ашигладаг бөгөөд холбогч нь ажлыг аюулгүй гүйцэтгэж чаддаг.
| Ангилал: | Гол оруулга |
| Цуврал: | HSB |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | 1.5-6 мм2 |
| Дамжуулагчийн хөндлөн огтлолын талбай: | AWG 10 |
| Нэрлэсэн хүчдэл нь UL/CSA-тай нийцдэг: | 600 В |
| Тусгаарлалтын эсэргүүцэл: | ≥ 10¹º Ω |
| Холбоо барих эсэргүүцэл: | ≤ 1 мΩ |
| Туузны урт: | 7.0 мм |
| Чангалах эргүүлэх хүч | 1.2 Нм |
| Хязгаарлах температур: | -40 ~ +125 °C |
| Оруулсан тоо | ≥ 500 |
| Холболтын горим: | Шураг холболт |
| Эрэгтэй, эмэгтэй төрөл: | Эмэгтэй толгой |
| Хэмжээ: | 32B |
| Оёдлын тоо: | 12(2x6)+PE |
| Газардуулгын зүү: | Тийм |
| Өөр зүү хэрэгтэй эсэх: | No |
| Материал (Оруулах): | Поликарбонат (PC) |
| Өнгө (Оруулах): | RAL 7032 (Хайрга чулуун үнс) |
| Материал (зүү): | Зэсийн хайлш |
| Гадаргуу: | Мөнгө/алтаар бүрэх |
| UL 94 стандартын дагуу материалын галд тэсвэртэй байдлын үнэлгээ: | V0 |
| RoHS: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| RoHS-ийн чөлөөлөлт: | 6(c): Зэсийн хайлш нь 4% хүртэл хар тугалга агуулдаг |
| ELV төлөв: | Чөлөөлөлтийн шалгуурыг хангасан байх |
| Хятад улсын RoHS: | 50 |
| REACH SVHC бодисууд: | Тийм |
| REACH SVHC бодисууд: | хар тугалга |
| Төмөр замын тээврийн хэрэгслийн галын хамгаалалт: | EN 45545-2 (2020-08) |

Цахилгааны холболтод зориулагдсан, бат бөх шураг терминал холбогч болох HSB-012-F-ийг танилцуулж байна. Ямар ч төрлийн оруулгад тохиромжтой энэхүү бат бөх холбогч нь хамгийн хүнд нөхцөлд тэсвэртэй хийцтэй. Үйлдвэрлэлийн зэрэглэлийн хуванцар бүрхүүл нь тэсвэр тэвчээрийг хангах зорилгоор бүтээгдсэн бөгөөд цочрол, тоос шороо, чийгнээс үр дүнтэй хамгаалдаг. Холбогчийн хэрэглэхэд хялбар шураг терминалын загвар нь олон төрлийн кабелийн төрөлд зориулсан янз бүрийн хэмжээтэй утаснуудтай нийцтэй, хурдан, бат бөх утсыг таслах боломжийг олгодог. Бат бөх холболтыг хялбархан бэхлээрэй - аюулгүй байдал, тогтвортой байдлыг хангахын тулд утсыг оруулаад боолтыг бэхлээрэй.

Автоматжуулалт, машин механизм эсвэл үйлдвэрлэлийн хэрэглээний хувьд HSB-012-F хүнд даацын холбогчийг сонгоно уу. Энэ нь найдвартай ажиллагаа, хялбар суурилуулалтыг санал болгодог бөгөөд аливаа төсөлд найдвартай цахилгаан холболтыг баталгаажуулдаг.

HSB-012-F шураг терминалын хүнд даацын холбогч нь санамсаргүй тасрахаас сэргийлж түгжих механизмтай бөгөөд энэ нь таны холболтыг өндөр чичиргээ эсвэл цочролтой орчинд ч найдвартай байлгахад тусалдаг. Холболт түгжигдсэн бөгөөд бүрэн холбогдсон үед та товших чимээ сонсох бөгөөд энэ нь найдвартай гэсэн баталгааг өгдөг. Энэхүү холбогч нь зөвхөн бат бөх төдийгүй олон талын бэхэлгээний боломжийг санал болгодог бөгөөд угсралт, засвар үйлчилгээг хялбар болгохын тулд самбар эсвэл хашлагад шураг эсвэл боолтоор хялбархан бэхлэх боломжтой.